در خاطرات او نقل شده: يكي از روزها كه او و دوستان همرزمش، مقابل هنگ ژاندارمري تجمع كرده بودند مورد حمله و تيراندازي مأموران رژيم قرار مي گيرند. در اين درگيري تعدادي از دوستانش شهيد و مجروح مي شوند، اما او به طرز معجزه آسايي نجات مي يابد.


 

ادامه مطلب...

با شروع جنگ تحميلي عليه نظام مقدس جمهوري اسلامي، او كه نمي‌توانست در مقابل هجوم دشمن غدّار و نيز سرنوشت جامعه بي‌اعتنا باشد، لذا تصميم گرفت به عنوان بسيجي مخلص و عاشق امام وارد صحنه‌ي مبارزه با دشمن متجاوز شود.  


 

ادامه مطلب...

وي آخرين بار، جهت تبليغات به جبهه اعزام شد، سرانجام در تاريخ 4/12/73، در عمليات «كربلاي 5» و منطقه «شلمچه» به شهادت رسيد، اما پيكر مطهرش مفقود گرديد تا اينكه در روز بيست و سوم ماه رمضان شناسايي شده و به خانواده‎ي عزيزشان تحويل داده شد.


ادامه مطلب...


ما به حق هر چه داريم از شهداي اسلام داريم، از فداكاري و ايثار كردن خونشان داريم؛ آنهايي كه براي احيا و بقاء اسلام حقيقي جنگيدند و جان خود را كه از مهمترين چيزها براي هر موجود بود، در طبق اخلاص نهادند، آنان كه جزو گردان واقعي حسين(ع) روحي له الفدا بودند.

 

ادامه مطلب...

شهيد فتحعلي پس از آزادي از زندان و پيروزي انقلاب اسلامي با راهنمايي‌هاي آيت الله مدني موفق به اخذ ديپلم شد و به جهت علاقه‌ي فراوان به فراگيري علوم ديني و مذهبي، وارد حوزه علميه‌ي گنبد شد و تحصيلات حوزوي خود را آغاز نمود.

ادامه مطلب...

از آنجايي كه از هوش و استعداد بالايي برخوردار بود، خيلي زود مورد توجه استادان و همكلاسي‌هايش قرار گرفت. وي مدتي نيز در مدرسه‌ي «شهيد حقاني» قم به تحصيل پرداخت در همين زمان تصميم گرفت، به جبهه‌هاي نبرد حق عليه باطل اعزام شود

ادامه مطلب...

حدیث

امام حسن (سلام الله علیه) : مَن عَرَفَ اللَّهَ أحَبَّهُ. هر كس خدا را بشناسد، دوستش بدارد. دوستی در قرآن وحدیث: ص414 – ح 963

تصاویر برگزیده

بدون تصویر

لینک های مفید

 

 

http://sms.ismc.ir/LoginPage.aspx?ReturnUrl=%2f%3fm%3dQuickSms&m=QuickSms

 

کتابخانه

موقعيت بينندگان

 

اوقات شرعی